Hotel dla opon - przechowalnia opon


Nie masz już dość noszenia opon z domu do serwisu i z powrotem? A może brakuje Ci miejsca na ich przechowywanie? Czy chciałbyś jeździć bezpiecznie nie zawracając sobie głowy oponami swojego samochodu?
W naszej mobilnej wulkanizacji oferujemy usługę przechowywania opon dostosowaną do potrzeb i życzeń naszych klientów. Poza przechowywaniem opon oferta obejmuje również usługę ich wymiany. Możemy również sprawdzić stan ogumienia i w razie potrzeby powiadomić Państwa o konieczności rozważenia zakupu nowego. W ramach usługi przechowywania opon oferujemy także wyważanie, czyszczenie i mycie opon i kół.


Przechowywanie opon

Z myślą o Państwa wygodzie oferujemy również usługę przechowywania opon.  W Polsce co sezonowa wymiana opon to konieczność. Dla Wielu klientów wiąże się z tym jednak kłopot ze znalezieniem miejsca do przechowywania aktualnie nieużywanych opon. Składowanie opon w niewłaściwych warunkach może skończyć się zwietrzeniem i pękaniem gumy lub odkształceniem się.

Aby przechowywana opona była w idealnym stanie do użytkowania w następnym sezonie należy unikać jej nasłonecznienia i nagrzewania się. Pomieszczenie powinno być czyste, suche, zaciemnione i wentylowane. Nasza przechowalnia spełnia wszystkie wymienione wyżej warunki. Ponad to opony ustawiane są pionowo, jedna obok drugiej i niczym dodatkowo nie obciążane. Skutecznie zabezpiecza to opony przed odkształcaniem się.  Na terenie naszej przechowalni zamontowany jest alarm oraz system monitorujący cały teren co zapewnia Państwu jeszcze większe bezpieczeństwo przechowywania opon.

Call Now ButtonZadzwoń Pomożemy