Mobilna Wulkanizacja to oszczędność czasu i pieniędzy dla właścicieli firm oraz ich pracowników. Przyjeżdżamy do Państwa bazy, na firmowy parking lub w inne wskazane miejsce, w terminie określonym przez zleceniodawcę i kompleksowo zajmujemy się oponami w Państwa pojazdach.
Każdej firmie oferujemy promocje oraz rabaty w zależności od świadczonych usług. Dzięki temu, zawsze otrzymują Państwo wyjątkowo konkurencyjne ceny, szybką i fachową obsługę przy zachowaniu pełnej terminowości. Obsługujemy na terenie całego województwa łódzkiego i nie tylko. Posiadamy rozwiniętą sieć partnerską. Jeśli więc posiadają Państwo przedstawicielstwa w innych miastach Polski, bez problemu będziemy mogli zająć się oponami w pozostałych oddziałach firmy.

Obsługa flot

Od pewnego czasu poszerzyliśmy wachlarz naszych usług o obsługę flot firmowych. Profesjonalnie wspieramy firmy w zakresie:

– sezonowej wymiany opon

– całorocznego serwisu wulkanizacyjnego

– naprawy opon

– przechowywania opon i całych kół

Usługę wymiany opon wykonujemy przy użyciu mobilnego sprzętu na parkingach zewnętrznych firmy lub organizujemy sobie miejsce pracy w parkingu podziemnym.

Zadzwoń Pomożemy